Az európai-amerikai vámmegállapodás jó az Egyesült Államoknak és rossz Európának.
Az Európai Bizottság vezetői ismételten bizonyították totális alkalmatlanságukat a tárgyalásokon: Donald Trump és az amerikai kormány nagyot nyert, gyakorlatilag megették reggelire a brüsszeli tárgyalódelegációt.
Az európai termékeket eddig 2-3 százalékos vám sújtotta, innentől kezdve 15 százalék fogja, míg az amerikaiak eddig 10 százalékos vámot fizettek, ezután pedig nullát fognak.
Ez remek üzlet az amerikaiaknak és egy nagyon rossz Európának.
Ursula von der Leyen és az Európai Bizottság a sokadik mélyütést vitte be az európai gazdaságnak.
Mi arra törekszünk, hogy a lehető leginkább megkíméljük a magyar gazdaságot az Európai Bizottság alkalmatlanságának hatásaitól, ezért folytatjuk a konzultációt a stratégiai partnervállalatokkal az ipar- és munkahelyvédelmi lépésekről.
/posztok.hu
Brüsszel a magyar ellenzékkel összejátszva pénzzel zsarolja az országot és dokumentáltan külföldről finanszírozzák az ellenzéki médiát és politikai kampányaikat. - Orbán Balázs
Cseh államfő:
Az egész világot próbálta becsapni a liberális média azzal a hírrel, hogy Trump ráparancsolt Orbán Viktorra Ukrajna támogatásának ügyében! De kiderült: kamu az egész, nem volt ilyen telefonhívás! A…



Újabb jelentős útfelújítás indult a dél-alföldi régióban közel harmincmilliárd forintból; Mórahalmon 4,3 kilométeres szakasz újul meg. Mihálffy Béla, a térség KDNP-s országgyűlési képviselője…
