Európa a vesztébe rohan és ezt mi patrióták meg akarjuk állítani.
Márpedig ehhez békére, a migráció megállítására és a tagállamok szuverenitásának tiszteletben tartására van szükség.
Erre szövetkezünk mi patrióták Európában, és erre szövetkeznek a magyar és az osztrák patrióták is.
Isten hozta Budapesten az osztrák patrióták elnökét, Walter Rosenkranzot!
/posztok.hu


Ukrajna csatlakozása a háború veszélyét hozná Európába
️ „A tagállamok valamelyikének területe elleni fegyveres támadás esetén a többi tagállam (…) köteles minden rendelkezésére álló segítséget és…
Vigyázzunk rá!

🤝
Orbán Viktor miniszterelnök Walter Rosenkranzzal, az osztrák parlament szabadságpárti elnökével tárgyalt Budapesten. 
Április 22-én a Föld napját ünnepeljük, a bolygónk védelmét, a fenntarthatóságot és az apró, mégis hatalmas tetteket, amelyekkel mindannyian hozzájárulhatunk egy élhetőbb jövőhöz.
