Egy igazi Fradista tettekkel bizonyít…
Sajnos ezen a héten két futballhoz kötődő incidens is érte a magyarokat Romániában. Ezeket az incidenseket mi elfogadhatatlannak tartjuk és a lehető leghatározottabban elítéljük.
A két kolozsvári csapat mérkőzése után magyar fiatalokat bántalmaztak a város főterén, Csíkszeredában pedig folyamatosan magyarellenes skandálás hallatszott a Steaua vendégszereplésekor.
A mai napon telefonon konzultáltam Emil Hurezeanu kollégámmal, Románia külügyminiszterével,
akivel egyetértettünk abban, hogy ezeket az eseteket komolyan kell venni és súlyuknak megfelelően kell kezelni őket.
A kollégám biztosított arról, hogy a román hatóságok mindent megtesznek az elkövetők kézre kerítése és megbüntetése érdekében.
Egyetértettünk abban is, hogy minden lehetséges eszközzel meg kell akadályozni az ilyen típusú cselekmények megismétlődését, és meg kell akadályoznunk azt is, hogy szélsőséges emberek és csoportosulások tönkretegyék a két ország közötti egyre javuló kapcsolatokat.
Egy igazi Fradista tettekkel bizonyít…
„Míg évtizedekkel ezelőtt április 4-én vörösbe igyekeztek öltöztetni az iskolásokat, addig most egyes csoportok szivárványszínűvé tennék őket. Nem adjuk a gyermekeinket, nem engedünk az aktivisták…
A kormány és a Főváros megállapodott és a közösen fenntartott színházak komoly többlettámogatást kapnak az államtól.
Ez garancia arra, hogy Budapest továbbra is az a hely marad, ahol minden este…
Orbán Viktor: Magyarországnak 1001 érve van arra, hogy miért kellene béke.
A plakátok két nagyon fontos dolgot adnak mindig hírül a korról, amelyben készülnek.
Egyrészt funkciójukból adódóan jegyeznek eseményeket. Megnyitók, új termékek vagy turisták csalogatására készült…
A brüsszeliek azzal a csodás tervvel álltak elő, hogy benyomják az ukránokat az Európai Unióba. Mi ebből nem kérünk!
Nem engedjük meg, hogy Budapesten egyszerre több hidat lezárjanak!
A közlekedés aránytalan sérelmére nem lehet gyülekezési jogot gyakorolni.
️ Mindig ilyen finomat esznek! Csökölyben a menza Michelin-csillagos.

Szászfalvi László országgyűlési képviselő barátommal a Tanítsunk Magyarországért program mentoráltjaival Sociopoly-ztunk és…
Kábítószer-gyárra csaptak le a rendőrök! A rekordfogással üzenjük: a kábítószeripar egyetlen szereplője sincs biztonságban, a kisterjesztők mellett sorra kerülnek a nagyok is.
Miért mondjuk, hogy Brüsszel háborúra készül?
#brüsszel #háború #béke #magyarok #magyarország