Az elit Brüsszelből akar bennünket lenyomni. - Orbán Viktor
Amióta patrióta és békepárti kormányok vannak a Duna mindkét oldalán, új dimenzióba kerültek a magyar-szlovák politikai kapcsolatok is.
Együtt szállunk síkra a béke mellett, együtt harcolunk az illegális migráció ellen és nem engedjük, hogy elvegyék tőlünk a szuverenitásunk egyetlen szeletét sem.
Az elmúlt napokban a sajtó sokat foglalkozott a magyar-szlovák kapcsolatok jövőjével, jó hír, hogy a mostani kapcsolatunkban nincs az a nehéz kérdés, amit ne tudnánk kulturáltan megbeszélni.
Az elit Brüsszelből akar bennünket lenyomni. - Orbán Viktor
A 2025-ös költségvetés garantálja és bebetonozza a 13. havi nyugdíj kifizetését.
Megvédjük a nyugdíjasokat!
- Gulyás Gergely -
Ebben volt teljes az egyetértés Gulyás Gergely és Magyar Péter között.
Sokszor elmondtuk, hogy gazdaságpolitikai fordulatra van szükség.
A 2025-ös költségvetés ennek megfelelően már az új gazdaságpolitikának a költségvetése. Erre az új gazdaságpolitikára lényegesen…
Kormányinfó (2024. november 14.)
Hollik István: Azt javasoljuk a Kormánynak, hogy hozzon létre egy állandó egyeztetési fórumot a gazdaság, valamint a tudomány és az egyházak szereplőivel a mesterséges intelligenciáról. Az a célunk,…
Kormányinfó:
A kormány folytatja a tanárok béremelését. Ebben az évben nagy lépést tettünk, ez folytatódik jövőre is. 
️
Kormányinfó:
Amerikában az az elnökjelölt nyert, aki hosszabb ideje a béke megteremtése mellett érvel. Így az Egyesült Államok a háború pártjáról a béke pártjára áll át. 
️
November 14-e a Diabétesz világnapja
A magyar kormány több módon segíti a cukorbetegséggel küzdő állampolgárokat
️
Részletek 