A háborúból kimaradunk, Magyarország a béke és a biztonság szigete marad.
Magyarország az első! 
A Föld belső hőjéből származó geotermikus energia kulcsfontosságú Magyarország számára.
Az országunk alatt húzódó Pannon vízadó rétegnek köszönhetően remek adottságokkal rendelkezünk geotermikus energia használatra.
️A geotermikus erőmű egyik legfontosabb előnye a nap- és szélerőművekkel szemben, hogy mindig egyenletes teljesítményre képes.
Ezzel a megoldással egy nagyváros távfűtésének jelentős részét fedezni lehet fűtési időszakban, azon kívül pedig teljesen el tudja látni a település energia szükségletét.
A zömében gázzal működő Magyarországi távfűtés mellett a geotermikus energia adta lehetőség kihasználását is folytatja a kormány, de nem pusztán tervekről beszélünk, hanem már eredményekről is. Idén márciustól Mosonmagyaróváron már új geotermikus fűtőmű biztosítja 3 200 lakás és 200 intézmény fűtését.
A háborúból kimaradunk, Magyarország a béke és a biztonság szigete marad.
Magyarország az első! 
Kocsis Máté beszéde a Szalay Annamária Emlékkonferencián (2023.04.12.)
Kedves Család, Tisztelt Elöljárók! Hölgyeim és Uraim!
A felszólalók közül talán én ismertem legkevesebb ideig Pannit, sőt, talán…
Délelőtt a vízilabda jövője után a múlt hősei és a nagy diadalok története! 

Nekünk fontosak a magyar gazdák. Magyarország megtiltja az ukrán gabona importját.
🙏 Aki békében van Istennel, az képes áldozatot hozni az emberek közti békéért. - Erdő Péter
Beregszászról máshogy néz ki a háború, mint Amerikából.
Kiállunk Európa függetlensége és szuverenitása mellett! 🤝 Dr. Latorcai János
Virágzó bambuszok, tavasszal virágzó nyári tőzikék, hegyi mamutfenyő és csodálatos vasárnapi napsütés.
A debreceni Diószegi Sámuel Botanikus Kert egész Európában egyedi természeti értéktárnak számít.
Egyre aggasztóbb a helyzet Józsefvárosban.
Ma már szinte mindennaposak az atrocitások, az utcákat pedig elborítja a szemét, mióta Pikó Andrásék átvették a kerületet. A polgármester négy éve nem ezt…