Orbán Viktor: Mi azt mondtuk, hogy az a magyar nemzeti érdek, hogy maradjunk ki a háborúból. Az emberek a békét választották a 2022-es választáson.
Magyarország nem hagyja belesodorni magát a háborúba…
A gyógyszert az inflációra a kormány beadta, ami már dolgozik is. 2023 év végére az infláció egy számjegyű lesz.
/posztok.hu



