2022 egy nehéz év volt és 2023 sem ígérkezik könnyebbnek, de a kormány most is mindent megtesz, hogy közösen sikerrel vegyük az akadályokat. A veszélyek korába léptünk: alig lábaltunk ugyanis ki a koronvírus-járvány okozta válsághelyzetből, máris jött a háború, amit egy energiaválság követett, a rossz brüsszeli szankciók pedig jelentős inflációt okoztak.

Az idei első Kormányinfó Pluszban olyan kérdésekre válaszoltam, mint hogy meddig marad a rezsivédelem, kell -e külön igényelni a 30 év alatti anyák adókedvezményét, illetve, hogy veszélyben van -e az Erasmus+?

Részletek a videóban, Önök kérdeztek, én válaszoltam.

Magyarország még soha nem volt olyan közel az EU átlagos fejlettségi szintjéhez, mint most. Mindez pedig az elmúlt 12 év sikeres gazdaságpolitikájának, a magyar emberek és a magyar gazdaság…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média