A Szentendrei Skanzen 75 hektáros területével Magyarország legnagyobb szabadtéri múzeuma. Egy hely, ahol nem csak a múlt, hanem nemzeti örökségünk, magyar kultúránk elevenedik meg.

A Skanzen sok évtizedes kutatómunka után tájegységek szerint épült meg, folyamatosan bővül: május óta látogatható a Skanzen kilencedik tájegysége, a múzeum eddigi legnagyobb vállalkozása, az Erdély épületegyüttes.

Az eligazodásban egy applikáció is segít, ami jól jöhet a megszokott téli zárva tartás előtt. Ugyan október 30-án bezárt idénre a múzeum, a hagyományos Márton-napi Libalakoma hétvégéjén (november 12-13.) még egyszer kinyit. A szezonbúcsuztató hétvégén is izgalmas programokkal várják látogatóikat!

A szankciók egész Európában az égbe emelték az energiaárakat és az inflációt, és ez Magyarországot is érinti. Nyilvánvaló, hogy a szankciós politikán változtatni kell.

👏👏👏 Ezüst lett a vége, de micsoda meccs volt a Világliga döntőben!!!
Fantasztikusan játszottatok, lányok!! Magyarország - Spanyolország 11:11 az utolsó másodpercben egyenlítettünk.
Az 5 méteresek…

Prekoncepcióval érkezett az EP oktatási és szakbizottságának küldöttsége Budapestre

Budapest, 2022. november 4., péntek (MTI) - Prekoncepcióval érkezett Budapestre az Európai Parlament kulturális…

A következő időszakban szükségünk lesz a nehézségek leküzdésében nélkülözhetetlen együttműködésre és a borúsabbnak tűnő helyzetekben is az életet olajozó derűre.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyében értik,…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média