Az MVM számlázási rendje nem változott meg, elég október 15-ig befizetni a korábban lejáró számlákat is.

Az MVM Next folyamatosan fejleszti számlázási rendszereit annak érdekében, hogy ügyfelei kiszolgálása zavartalan legyen. A rezsicsökkentés módosításával kapcsolatos változások miatt augusztusban a számlázás későbbre tolódott, azonban októbertől a korábban megszokott rendben érkeznek a számlák.

A lakossági gázfogyasztóknak elegendő október 15-ig – tehát a nyugdíjak megérkezése után – befizetni a számlákat az MVM-nek, abban az esetben is, ha október 15. előtt jár le a fizetési kötelezettségük. A késésnek nem lesz semmiféle következménye, így késedelmi kamatot sem számol fel a társaság.

Megígértük, teljesítettük!
A kormány döntése alapján 2022 szeptemberétől mintegy egynegyedével nőtt a katonák illetménye.

Október első napjaiban már a megemelt összegeket kapták kézhez a Magyar…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média