

Világbajnoki ezüstérem a Margitszigeten: köszönjük, lányok!!!
👏👏👏 17 év után játszottunk világbajnoki döntőt!
️
️
️ A végeredmény: USA-Magyarország 9:7.…
Szép volt, lányok! Gyönyörűen csillog az az ezüst!


Világbajnoki ezüstérem a Margitszigeten: köszönjük, lányok!!!
👏👏👏 17 év után játszottunk világbajnoki döntőt!
️
️
️ A végeredmény: USA-Magyarország 9:7.…
A végsőkig küzdöttek a lányok, de a hazai pálya ezúttal nem hozott szerencsét.
Gratulálok az ezüstéremhez!
Hajrá, magyarok! 
Világbajnoki ezüstérmes a női vízilabda-válogatott!
👏Gratulálok!
Hajrá, magyarok! 
A magyar női vízilabda-válogatott ezüstérmet szerzett a FINA Világbajnokságon.
Gratulálunk! 
🤽🏼17 év után újra világbajnoki döntőt játszik a női vízilabda-válogatott!
Hajrá, Lányok! 


Hajrá, magyarok! 💪
Most kezdődik!
A világbajnoki címért!
Magyarország- Egyesült Államok!
Mindenki szurkoljon! 👏👏
️Hajrá, Lányok!
️
️🙏❤️
Hajrá, Magyarország, hajrá, magyarok! 
️
🤝 Parlamenti államtitkári munkám fontos része a képviselőkkel, polgármesterekkel való kapcsolattartás. Óvádi Péter képviselőtársammal és Porga Gyula polgármester úrral Veszprémnek a BM területeihez…
Hajrá, lányok! 
️