Ma búcsúzik hivatalából Áder János.
Köszönünk mindent, Köztársasági Elnök Úr!
A magyar történelmi tapasztalat és az észjárás is azt mondja, hogy nem oldalt kell választani, hanem álláspontot. Meg kell határozni, hogy mi a magyar érdek, ami megfelel ennek, és egyben erkölcsileg is helyes, azt kell képviselni.
Ma búcsúzik hivatalából Áder János.
Köszönünk mindent, Köztársasági Elnök Úr!
Így vártuk a Giro mezőnyét tegnap a Balatonnál
🚴✌️
🦩
Mire volt jó ez a három nap
Magyarország olyat láthatott, amit még soha: testközelből figyelhettük a világ egyik legismertebb sporteseményét.

A…
Számvetés Európáról, Európa napján
️ A mai napon ünnepeljük Európa napját, ami lehetőség arra is, hogy számot adjunk Európa jövőjére vonatkozó víziónkról is.
Az erről szóló konferenciát Magyarország…
Karácsonyék annak érdekében, hogy demonstrálják az öncélú háborúskodást, ,,spórolásra" hivatkozva leszereltek háromezer kukát a fővárosban.
Ennek eredménye, hogy Budapestet elönti a szemét és a…
Közösen folytatjuk a megkezdett munkát!
Hajrá, Ecseny! 
Köszönjük, Elnök úr! Köszönjük, Anita asszony!
Ma búcsúzik hivatalától Áder János, a rendszerváltoztatás hetedik államfője. 
Figyelem!
Országszerte szirénapróba lesz május 9-én, hétfőn!
Hétfő délelőtt 11 órától a lakossági riasztó rendszer (…
Nagyon köszönöm
Hajrá, Budakörnyéke!
🟠
Az Európai Uniónak figyelembe kell vennie, hogy minden tagállamnak szuverén joga eldönteni, milyen energiaösszetételben működteti a gazdaságát.