Nőnap alkalmából szeretettel köszöntöm a hölgyeket!
Két, folyamatosan az ukrán-magyar határ térségében tölött nap után nagyon sok történet gyűlik fel az emberben, hiszen százakkal vagy talán ezrekkel is találkozik. Sok olyan történettel, ami szívszorító.
Egy olyan kisfiúnak a történetével például, aki egy nyári cipőben várta, hogy átjuthasson édesanyjával a határon a csípős éjszakában. Aztán megérkeztek a Segítségpontra és került cipő, takaró és kis idő múlva a kisfiú kedve is jobb lett. Mert volt aki várta őket, volt aki gondoskodik róluk távol az otthonától is.
Mi magyarok a napokban több mint százezer emberről gondoskodtunk már és tesszük ezt holnap, holnapután, ameddig szükség van rá. Ki-ki a maga helyén: a tolmács, a Segítségpont vezető, a polgárőrök vagy a lelkes aktivisták a teljesség igénye nélkül.
Nőnap alkalmából szeretettel köszöntöm a hölgyeket!
Kedves Nők, Lányok, Asszonyok: boldog, mosolygós nőnapot! 
A rezsicsökkentés töretlenül működik!

Nőnap alkalmából: hazánkban az egyik legmagasabb a női vezetők aránya az Európai Unió tagországai közül!
2010 óta komoly mértékben javult a nők foglalkoztatási helyzete Magyarországon, ezt mutatja az…
Kovács Ferenc polgármester úr meghívására Szabó Tünde és Vinnai Győző képviselő kollégáim fórumán vettem részt Nyíregyházán. 👍🍊
Nyíregyháza is előre megy, nem hátra! ✌️
Elsőként szeretnék boldog nőnapot kívánni, hiszen nekünk is ők az elsők
️
Nem fogok vitatkozni Magyar Zoltánnal. Nem, mert olyan emberrel nem érdemes, aki a hazugságra építi a politikáját. Jobboldalinak vallja magát, mégis a gyurcsányi baloldal visszatéréséért küzd. Mást…



A Karc FM Számadó című műsorában a nők foglalkoztatásáról, anyagi helyzetéről beszélgettünk - a nőnapra hangolódva :) :
https://karcfm.hu/archiv/szamado-2022-03-07-1400-1500/
Köszönöm Saliga Péter!…
Mindig örömmel térek haza, mert soha nem felejthetem el gyökereimet, azt a vidéket, ahonnan származom. Hétfőn este Simon Miklós képviselő úrral közösen vettem részt az újfehértói fórumon. A…
Háború vagy béke?
Ki fizesse meg a háború árát?
👉 A kormány álláspontja világos.
A baloldalé is…