Tovább fejlődik a magyar turizmus!

A magyar turizmus sikeresen vette a koronavírus-járvány okozta akadályt, ugyanis a 2021-ben már közel 10 millió vendég, csaknem 29 millió vendégéjszakát töltött el az ország szálláshelyein, ami 2020-hoz viszonyítva 25 százalékos növekedést jelent. Ráadásul soha annyi magyar ember nem nyaralt még a három nyári hónapban a vidéki Magyarországon, mint 2021-ben, idén pedig a 2019-es rekordok is megdőlhetnek.

A kormány a turisztika területén sem mondott le a fejlesztések folytatásáról. A Kisfaludy Programban országszerte 40 új szálloda épül, 14.000 magánszálláshely, közel 600 panzió és 114 strand korszerűsödik.

Célunk, hogy a turizmus legyen ismét a hazai gazdaság húzóágazata!

A baloldal számára a külföldi érdekek képviselete és a nemzeti önbecsülés feladása jelenti a külpolitika lényegét.

Számunkra viszont csakis a magyar érdekek képviselete lehet az első a külpolitikában.…

️ A baloldal a minimálbért is eltörölné.

A baloldal már megint össze-vissza ígérget mindent. Most éppen a minimálbérből élőknek. Miközben meg sem szavazták a legutóbbi 20 százalékos minimálbéremelést…

Birtokba vették ma a diákok az új tornacsarnokot Földeákon.

Gratulálok az itt elő polgároknak, használják egészséggel!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média