️ Elindult a lakosságnak szóló napelemes pályázat negyedik szakasza!

2022. február 6. 18 óráig most a Budapesten és Pest megyében élők igényelhetnek támogatást napelemes rendszerek és akkumulátor telepítéséhez, a nyílászárók cseréjéhez, a fűtés korszerűsítéséhez.

️ A december elején indult lakossági pályázat keretében a kormány így több mint 201 milliárd forintos keretösszeggel támogatja elsősorban az olyan háztartásokat, akik az átlagosnál alacsonyabb jövedelemből gazdálkodnak és önerőből nem tudnák fedezni a megújuló energiaforráson alapuló megoldásokra váltás költségeit.

A nagy érdeklődésre való tekintettel a korábbi három szakaszban meghirdetett pályázatok beadási határidejét is meghosszabbítottuk:
Az első szakasz: Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Vas, Veszprém és Zala megye lakosai számára január 16. 18:00 órára,
a második szakasz: Baranya, Bács-Kiskun, Békés, Csongrád-Csanád, Somogy és Tolna megye lakosai számára január 23. 18:00 órára,
a harmadik szakasz, azaz Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye lakosai számára január 30. 18:00 órára módosul.

A kormány célja, hogy hazánk 2050-re klímasemleges országgá váljon, így a Klíma- és Természetvédelmi Akciótervben foglaltaknak megfelelően jelentősen növeli a napenergia-termelést, és tíz év alatt meghatszorozza a kapacitását.

Magyarország zöld úton jár!

2021-ben együtt megküzdöttünk a koronavírussal, megvédtük a gazdasági eredményeket, megőriztük az ország biztonságát.

Nekünk Magyarország az első!

🟠 A kormány megszavazta Magyarország történetének valaha volt legnagyobb adócsökkentését és döntöttek a minimálbér emeléséről.

A baloldal következesen a béremelés elutasítása, a rezsicsökkentés…

Szeretnénk köszönetet mondani minden magyar embernek, amiért a szabályok betartásával az egész évben helyt álltak egy rendkívüli helyzetben.
Külön köszönet azoknak, akik munkájukkal is segítették a…

️Gyurcsány kontra Orbán számokban
Ne az érzelmek, hanem a tapasztalat és a józan ész döntsön 2022-ben! ✌️Magyarország előre menjen, ne hátra!

Dósa Viktóriával, aki a Pekingi Téli Olimpia magyar csapatvezetője, a MOB közgyűlésén.
Január 26-án indulunk Pekingbe, reményeink szerint éremért, hiszen férfi váltóban címvédők vagyunk. Addig még…

Átvettem Szergej Lavrov barátomtól, kollégámtól a “Barátságért” kitüntetést, amit a kétoldalú kapcsolatok fejlesztése terén elért eredmények okán ítélt oda Oroszország elnöke.

Büszke vagyok rá, hogy…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média