️ Elindult a lakosságnak szóló napelemes pályázat negyedik szakasza!
2022. február 6. 18 óráig most a Budapesten és Pest megyében élők igényelhetnek támogatást napelemes rendszerek és akkumulátor telepítéséhez, a nyílászárók cseréjéhez, a fűtés korszerűsítéséhez.
️ A december elején indult lakossági pályázat keretében a kormány így több mint 201 milliárd forintos keretösszeggel támogatja elsősorban az olyan háztartásokat, akik az átlagosnál alacsonyabb jövedelemből gazdálkodnak és önerőből nem tudnák fedezni a megújuló energiaforráson alapuló megoldásokra váltás költségeit.
A nagy érdeklődésre való tekintettel a korábbi három szakaszban meghirdetett pályázatok beadási határidejét is meghosszabbítottuk:
Az első szakasz: Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Vas, Veszprém és Zala megye lakosai számára január 16. 18:00 órára,
a második szakasz: Baranya, Bács-Kiskun, Békés, Csongrád-Csanád, Somogy és Tolna megye lakosai számára január 23. 18:00 órára,
a harmadik szakasz, azaz Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye lakosai számára január 30. 18:00 órára módosul.
A kormány célja, hogy hazánk 2050-re klímasemleges országgá váljon, így a Klíma- és Természetvédelmi Akciótervben foglaltaknak megfelelően jelentősen növeli a napenergia-termelést, és tíz év alatt meghatszorozza a kapacitását.
Magyarország zöld úton jár! 
/posztok.hu
️ Gratulálok 

A baloldal következesen a béremelés elutasítása, a rezsicsökkentés…


Ne az érzelmek, hanem a tapasztalat és a józan ész döntsön 2022-ben! ✌️Magyarország előre menjen, ne hátra! 


