Ti mit kérdeznétek Tarr Zoltántól? Az Országgyűlés Művelődési Bizottságának elnökeként én fogom vezetni Tarr Zoltán miniszter-jelölt meghallgatását. A Tisza tervei szerint ő fog felelni a kultúráért és médiáért is. A magyar kultúra és média ugyanakkor mindannyiunké, így a tiétek is, ezért a ti kérdéseiteket is szeretném hallani! Írjátok meg kérdéseiteket kommentben!
EBBEN IS HAZUDTAK! Lezárult az uniós vizsgálat és NEM IGAZ, hogy a magyar kormány képviselői bizalmas információkat szivárogtattak volna ki az uniós csúcsokról! Megdőlt egy újabb kampányhazugság!!
A kampányfinis egyik legsúlyosabb állítása volt, hogy a magyar kormányzati vezetők és a kormány által jelölt uniós biztos emberei bizalmas információkat szivárogtattak ki az uniós csúcstalálkozókról.