Köszönöm Sütő Linda támogatását!
️ A történelem egyik legsúlyosabb energiaválsága közelít Európa felé!
A Nemzetközi Energiaügynökség vezetője szerint olyan energiakrízis fenyeget, amely nagyobb lehet, mint az 1973-as, az 1979-es és a 2022-es válság együttvéve.
Ez egyszerre jelenthet:
️ olajárrobbanást
️ gázárrobbanást
️ újabb élelmiszer-drágulást
️ súlyos gazdasági megrázkódtatást egész Európában
A kérdés világos: ki tudja megvédeni Magyarországot ebben a helyzetben?
Azok biztosan nem, akik Brüsszel minden utasítását végrehajtanák, megszüntetnék a rezsicsökkentést, eltörölnék a védett árakat, és a magyar emberekkel fizettetnék meg a válság árát.
Magyarország energiabiztonságát meg kell védenünk!
A magyar családokat meg kell védenünk az elszálló áraktól!
A veszélyek korában csak erős, tapasztalt, nemzeti kormány képes megvédeni az országot. Ezért egyedül a Fidesz és Orbán Viktor képes garantálni Magyarország és a magyar emberek biztonságát.
Vasárnap, mi vagyunk a biztos választás! 2 X Fidesz!

/posztok.hu

Interjút adtam egy
olasz újságnak
️
helyreállítani a poltikai normalitást értek-konzervatív alapokon
Köszönöm a megkeresést



Kiváló a hangulat, kizöldült a Budavidék, tavasz van!