Amíg mi Európa legolcsóbb energiaárai mellett az extrém hideg január miatt még 30% kedvezményt is adunk a fűtésszámlából, addig a Tisza házi médiájában újra a rezsicsökkentés eltörléséről beszéltek.

Erről is üzenhetünk a nemzeti petícióban!

Nem hagyjuk, hogy a magyarok pénzét Ukrajnára és a háborúra költsék és azt sem hagyjuk, hogy emiatt elszálljanak az energiaárak!

Mondhatjuk, akárhány nyelven, Brüsszelben és Magyar Péterék csak a magyar emberek világos akaratából értenek! Töltsük ki a petíciót mind!

Döbbenet! Kiderült, bűnözőket vezényelt a Tisza csütörtökön a gyöngyösi Lázárinfóra, hogy megfélemlítsék és zaklassák az oda érkező fideszeseket.

Ide jutottunk, ilyen a sokat hangoztatott tiszás…

Orbán Viktor: döbbenet! Kiderült, bűnözőket vezényelt a Tisza csütörtökön a gyöngyösi Lázárinfóra, hogy megfélemlítsék és zaklassák az oda érkező fideszeseket.

Ide jutottunk, ilyen a sokat…

Amíg mi vagyunk kormányon, Ukrajna biztosan nem lesz az Európai Unió tagja, mert az ukránok behoznák a háborút az EU-ba és így belerángatnának minket is a háborújukba.

Ez valami rossz vicc(párt)?
Megosztottam Soós György képviselőnk videóját, amelyben érdekes dolgok derülnek ki a kutyapártról. Érdemes megnézni, ajánlom!
Úgy látszik Pikó András kutyapártos haverjai nem…

Hazánk árammal, gázzal segíti Ukrajnát, ahonnét lenáciznak bennünket

Érkezik a hathavi fegyverpénz. Tisztelet és köszönet azoknak, akik a magyarok és Magyarország biztonságára vigyáznak!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média