Magyarország számára nem újabb brüsszeli előírások, hanem ténylegesen hatékony, gyakorlatban is beváló lépések kellenek.
Brüsszel azt várja, hogy a magyarok fizessék Ukrajna működését, a háború költségeit és az egekbe szökő energiaárakat - családonként 1,4 millió forintot.
A nemzeti petícióval nemet mondunk arra, hogy a magyarok pénzéből finanszírozzák a háborút.
Nemet mondunk arra, hogy a következő tíz évben a magyarok pénzéből finanszírozzák Ukrajna működését.
És nemet mondunk arra is, hogy a háború miatt emelkedjenek a rezsiárak.
A veszélyek korát éljük és sorsunkról döntünk - a Fidesz, a biztos választás!
/posztok.hu


Nem adjuk a gyermekeinket háborúba!
️
Közszolgálatban dolgozol? Ez neked szól!

