☝A hazai politikai palettán Fidesz foglalja el a békepárti álláspontot. #fidesz #fidelitas #választás
Jó hír a fővárosnak!
A kormány átalakította a víziközmű-alapot, aminek köszönhetően 2,4 milliárd forinttal több pénz marad Budapest kasszájában.
👉 A Fidesz fővárosi frakciója azt javasolja, hogy ezt az összeget útfelújításokra fordítsuk.
Erre bizony nagy szükség van, hiszen a budapesti utak állapota sok helyen kritikussá vált, ezzel a feladatával Karácsony Gergely régóta nem foglalkozik!
A javaslat a jövő heti közgyűlés elé kerül.
/posztok.hu
Békében és biztonságban akarunk élni! Ehhez Fidesz kell! 
️ Már arra se válaszol a képviselőjelölt, hogy megtámadták-e. 
Vigyázat! Álhírveszély! Legelőre!