A jövő, a függetlenség, a nemzeti szuverenitás, az önrendelkezés.
️A jogállamiság beintett Karácsony Gergelynek.
Az Alkotmánybíróság már másodszor mondta ki, hogy nem alaptörvény-ellenes a szolidaritási hozzájárulás kivetése a fővárosra.
Innentől kezdve a menetrendszerinti panaszkodás helyett a város pénzügyeinek rendbetételével foglalkozhat a főpolgármester.
Kevesebb jutalom és balos kifizetőhely, több útfelújítás és fejlesztés a külső kerületekben! 
/posztok.hu




