Ez durva
️
A magyar gazdák lusták, tehetségtelenek, nem csinálnak semmit.
Ez a Tisza véleménye.
Kéri Lászlóhoz felzárkózott a felesége.
Petschnig Mária Zita elmondta, hogy a Tisza támogatja Brüsszel tervét…
Az ősi kérdés: “na de olcsóbb lesz ettől a kenyér?”
Ezúttal a béke kapcsán kérdezte ezt egy kommentelő és az a válaszom, hogy igen!
A kenyér előállítása a búza vetésétől a családi asztalig egy nagyon energia- és munkaigényes folyamat.
Ráadásul a háború pont az üzemanyag, az energia, a gabona és műtrágya árakat sújtotta talán a legjobban.
Így ha béke lesz, olcsóbb lesz a dízel a kombájnba, olcsóbb lesz a műtrágya, olcsóbb lesz a szállítás és olcsóbb lesz a kenyér sütése is.
Végeredményben pedig a magyarok asztalára is olcsóbban kerülhet.
Ezért is fontos háborúellenes politikát folytatni.
A brüsszeli háborús őrülettel szemben erre csak egy erős és tapasztalt kormány képes.
Ezért is a Fidesz és Orbán Viktor a biztos választás.
/posztok.hu
️

️
