Csömörön is kimondtuk: ez nem a mi háborúnk, és nem is szabad, hogy azzá váljon.
Összetartó közösségként a béke mellett állunk. 
Döbbenetes idők: Norvégia már háborúra készíti fel a lakosságát
️
Ott tart Európa, hogy egy békés, fejlett ország hivatalos levelekben figyelmezteti polgárait: háború esetén az állam lefoglalhatja az ingatlanjaikat, járműveiket, eszközeiket a hadsereg számára. Norvégia szerint a biztonsági helyzet a II. világháború óta nem volt ennyire súlyos.
Ez nem pánikkeltés, hanem a valóság. A háború árnyéka itt van a kontinensen, és egyre több ország készül a legrosszabbra.
👉 Éppen ezért felbecsülhetetlen, hogy Magyarországnak háborúellenes, nemzeti kormánya van, amely nem sodorja bele az országot egy fegyveres konfliktusba, hanem a békét, a magyar emberek biztonságát és a józan észt képviseli.
A Fidesz a biztos választás!
/posztok.hu
️Hétfőn is folytattam a választókerületem bejárását. Öt Somló környéki település polgármesterével egyeztettem az előttünk álló feladatokról, a helyi közösségek érdekében.
️



️A magyar gazdaság nagy ugrása: a MOL Szlovákia és Horvátország után a szerbiai terjeszkedésével (NIS - Naftna Industrija Srbije megvásárlása) immár Közép-európai energetikai központtá válik Budapest,…
Fidesz – A biztos választás.