Rázós volt az út, de megérkeztünk!
Az M30-as autópálya süllyedése utáni helyreállításnál a Strabag át...tt bennünket, de mi levertük rajtuk – nem hagytuk, hogy újra átverjék a magyarokat!
Az Építési és…
️Így nézne ki Magyar Péter megszorító csomagja.
Lengyel László, a TISZA szakértője és programírója nyíltan beszélt arról, hogyan csapolnák le a magyar emberek vagyonát.
"Átrendezné" a jövedelmeket úgy, ahogy azt 662 oldalas tervükben is írták. Eltörölnék a 13. és 14. havi nyugdíjat, csökkentenék a családtámogatásokat és szűkítenék a fiatalok SZJA-mentességet.
Évente 1300 milliárd forintos terhet rónának a nyakunkba, 3700 milliárddal sarcolnák a kis- és középvállalkozásokat.
Ismerős ez: Bokros Lajos, Bajnai Gordon, Surányi György, és most Lengyel László egyaránt kórusban hangoztatja az újabbnál újabb adókat.
Nincs itt semmi újdonság, Magyar Péter levitézlett balos bankárokkal és bukott szakértőkkel büntetne minket.
Világosan látszik, a TISZA is csak egy baloldali párt - baloldali programmal.
Ne kockáztassunk!
Rázós volt az út, de megérkeztünk!
Az M30-as autópálya süllyedése utáni helyreállításnál a Strabag át...tt bennünket, de mi levertük rajtuk – nem hagytuk, hogy újra átverjék a magyarokat!
Az Építési és…
Miért a legveszélyesebb baloldali politikus a Tisza Párt vezére? Válasz a videóban
️
Metamorfózis. Kommunista nem vész el, csak átalakul.
A csömöri mézeskalácsfalu szép példája annak, mennyi kreativitás és közösségi erő van Csömörön – aki eddig lemaradt róla, még érdemes pótolnia.

Ez vár ránk 2026-ban!
Kommenteljük a kommenteket
Magyarország sikeres jövője a szabadság iránti közös felelősségre épül.
#KDNP #Isten #Haza #Család #Jövő
Magyarország sikeres jövője a szabadság iránti közös felelősségre épül…
Már a baloldali média szerint is apad...
Menczer Tamás:
A magyaroknak nem kell bábkormány és megszorítócsomag. Már a Publicus szerint sem lesz kormányváltás! A magyarok 42 százaléka szerint győz a Fidesz, és csak 35 százalék szerint nyer a…
Jó hír!
Újabb fontos lépés a béketárgyalásokban!
Trump biztos abban, hogy lesz újabb egyeztetés Putyinnal és arról is beszélt, hogy milliók életét menthetnék meg egy gyors megállapodással.
Magyarország a…