4 százalék alatt az infláció.
#foryoupage #hungary #luxemburg
Találkozzunk az eddigi legnagyobb háborúellenes gyűlésen, Szegeden! 
Míg Brüsszel hadikölcsön felvételéről döntött és a háború folytatására készül, mi az első naptól kezdve a béke mellett állunk.
A tegnapi nap sorsdöntő volt: megnyertük az első nagy vitát!
Ezzel sokmilliárd forintnyi adósságtól mentettük meg gyermekeinket és unokáinkat.
Szegeden, az év utolsó háborúellenes gyűlésén minden eddiginél többen leszünk, hogy világos üzenetet küldjünk: Magyarország nem kér a háborúból!
Sokezer magyar, egy közös akarat. Mutassuk meg, hogy a béke pártján állunk! 
/posztok.hu






