1️⃣5️⃣ év kormányzás után Magyarország gyarapodott. A családok is gyarapodtak, a vállalkozások is, és az egész nemzet közösen gyarapodott.
Ennyi.
Becsüljük meg, hogy Magyarországon szabadon elmehetünk karácsonyi vásárra - nem kell félnünk.
Ez ma Nyugat-Európában már egyáltalán nem magától értetődő. Sok városban már nem is rendeznek karácsonyi vásárokat, olyan brutális költsége van annak, hogy biztonságossá tegyék.
Amíg mi maradunk kormányon, bárki elmehet karácsonyi vásárra, biztonságban lesz!
/posztok.hu
️Ma még kitölthető a Nemzeti Konzultáció



Pillanatok alatt elfogytak a támogatóink által felajánlott sütemények, szép összeggel tudtunk…