1️⃣ 5️⃣0️⃣0️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣
Már ennyien kitöltöttük a Nemzeti Konzultációt!
Rád is szükség van!
Mondjunk NEM-et a brutális tiszás adóemelésekre, a tiszás megszorításokra és a tiszás hazugságokra!
Ennyi.
Budapest legyen minden itt élőnek igazi otthon!
Ma van a fogyatékossággal élők napja, Magyarországon a legutóbbi népszámlálás szerint 604 000 ember él valamilyen fogyatékossággal. Ide tartoznak a mozgássérült, látássérült, hallássérült személyek, autizmus spektrumzavarral, az értelmi fogyatékossággal és a pszichoszocális fogyatékossággal élők is.
Mi a Budapesti Fideszben azt szeretnénk, hogy mindenki otthon érezhesse magát fővárosban és minél könnyebben, biztonságosabban tudjon közlekedni. Épp ezért is javasultuk a legutóbbi Fővárosi Közgyűlésen, hogy a fogyatékossággal élők nagyobb védelemmel, biztonsággal közlekedhessenek, és vegyék jobban figyelembe az ő igényeiket is – legyen szó villamoson vagy metrón utazásról, vagy akár egy zebrán való átkelésről.
Ezt a Közgyűlés egyhangúan megszavazta, így nyitott az út, hogy fejlődjön a város ezen a téren.
Vegyük észre – ne csak ma – hogy Budapesten is milyen sokan élnek olyanok, akiknek más dolgok jelentenek komoly kihívást, mint nekünk. Van felelősségünk abban, hogy figyeljünk oda rájuk jobban, és javítsunk az életminőségükön.
Budapest mindannyiunk otthona!
/posztok.hu
Sajnos…

