Indul a Fővárosi Közgyűlés novemberi ülése, tartsatok velünk!
Biztonságos aluljárókért, rezsitámogatásért a budapestieknek, a nyugdíjasok karácsonyi segítéséért és a Petőfi híd felújításáért küzdünk ma…
Ma a Tisza eddig néma és csak press-kukacot kiáltani tudó jelöltjei nem menekülhetnek tovább a válaszok elől.
A Fővárosi Közgyűlésből ugyanis három tiszás képviselő is más karrier után vágyakozik.
Van, aki a szerb határon jelölt, frakcióvezetőjük Budakeszin, Porcher Áron pedig Budapesten indul – igaz, bemutatkozásából utóbb ki kellett húzni, hogy a választókerületben él.
Kinek mennyit ér a budapestiek bizalma…
De ha már így alakult, akkor mondják el, mégis mit gondoltak, amikor megalkották a tegnap napvilágot látott megszorító csomagot:
Progresszív, 22–33%-os SZJA-emelést vezetnének be, amivel már a bruttó 416 ezer forint fölött keresőknek is 22%-ra ugrana a személyi jövedelemadója.
Egy átlagos magyar családnak 30%-kal csökkentenék a családi adókedvezményeit.
Jelentősen emelnék a kis- és középvállalkozások adóterheit: a kisvállalkozásoknak 13,5%-ra, a középvállalkozásoknak 18%-ra emelnék a társasági adót.
32%-os áfát vetnének ki az 1600 cm³ feletti autókra, azok alkatrészeire, az alkoholos italokra és a dohánytermékekre.
20%-os özvegyi nyugdíjadót vezetnének be.
Bevezetnék az eb- és macskaadót, és 4%-os különadót vetnének ki a házi kedvencek termékeire (kutyatáp, macskatáp, macskaalom és így tovább).
Privatizálnák az egészségügyet és a nyugdíjrendszert: a munkavállaló még a várható legalacsonyabb nyugdíj és leggyengébb egészségügyi alapellátás esetén is többet fizetne, mint a mostani rendszerben.
Ebben a megszorító csomagban ott van minden, amiért a liberális közgazdászok, a brüsszeli bürokraták és a baloldali szakértők lelkesedni szoktak: 1300 milliárd forintos sarc az emberek nyakába.
Ebből nem kér egy magyar se!
Indul a Fővárosi Közgyűlés novemberi ülése, tartsatok velünk!
Biztonságos aluljárókért, rezsitámogatásért a budapestieknek, a nyugdíjasok karácsonyi segítéséért és a Petőfi híd felújításáért küzdünk ma…
Stratégiai cél a feldolgozóipar megerősítése. Nem a magyar búzaszem fog az ukrán búzaszemmel versenyezni!
️
Online is kitölthető a Nemzeti Konzultáció!
Most van a legnagyobb tétje annak, hogy elmondjuk a véleményünket. Nem akármiről kérdeznek ugyanis: a magyar emberek pénzéről, biztonságáról és jövőjéről. A…
Minden idők legnagyobb megszorító csomagját vezetné be a Tisza Párt, ha kormányra kerülnének.
Megadóztatnák a nyugdíjakat, az autókat, az autóalkatrészeket, de most figyelj… még a kisállatokat is!
És…
Lakitelek, kezdünk! 
🤝 Lezsák Sándor hivatalos oldala
️ Folytassa, Mister! Marco Rossi marad a válogatott szövetségi kapitánya.
Hogyan lehet kimaradni a háborúból?
Ahogyan kimaradtunk a migrációból.
Most is magyarok kiállására van szükség!
Ezért fontos a most zajló aláírásgyűjtés Brüsszel háborús tervei ellen és a nemzeti…
Kismama vagy? Otthon lévő anyuka? Nyugdíjas? Munkavállaló? Vállalkozó?
Bármelyik is, ha Tisza-kormány jönne, több adót fizetnél - vagy kevesebb kedvezményt kapnál. A lényeg, hogy a végén valamilyen…