Dagad a TISZA-adatbotrány!
A ma kiszivárgott belső levelezésekkel ismét lebuktak. Kiderült, hogy már egy hónapja nyilvánosságra került az összes adat, erről pedig egészen mostanáig mélyen hallgattak.
Már október elején nyilvánvaló volt számukra, hogy nagy a baj: internetre került mind a 200.000 szimpatizáns neve, telefonszáma és lakcíme.
Visszaéltek minden magyar ember bizalmával, ott hazudtak, ahol csak tudtak. Felelőtlenek, és ennek meglett a következménye. Egy háborúban álló országban landolt többszázezer honfitársunk adatai.
Hogyan akarnak egy országot kormányozni, ha még ebbe is belebuknak?
/posztok.hu


Mi Magyarországról is látjuk az Isszik-Kul tavat és azon dolgozunk, hogy az Ajtmatov által megálmodott kisfiú távcsövébe pillantva egyre többen ismerjék meg ne csak a tavat, de a tavon a hajót és a…



A magyar nyugdíjak értéke tovább nő!

