Egyre jobban nézünk ki!
Október 23-án a Békemeneten találkozunk.
Magyarország az első!
️A miniszterelnök elment a nemzet fővárosának szívébe, a pesti alsó rakpartra, és nem látott mást, mint szemetet, csikkeket, rozsdás grillsütőt – egy magára kicsit is adó városvezetéssel soha nem nézhetne így ki Budapest kellős közepe.
Ezt azonnal magára vette persze a főpolgármester és bajtársa, Vitézy Dávid is.
Karácsony Gergely a masszív szemétkupacot a miniszterelnök videójából persze nem kommentálta, csak annyit mondott, hogy az emberek imádják a dzsuvát és azt, hogy egész nyárra lezárja a rakpartot. Azért olyan régen nem volt a nyár, hogy a főpolgármester memóriája így kihagyjon.
Az értelmetlen lezárás miatt történelmi dugók gyötörtek bennünket egész nyáron, a 60 fokos aszfalton pedig a kutya sem sétált.
Vitézy Dávid meg egyetért azzal, hogy vállalhatatlanul néz ki a rakpart, de *dobpergés* – fizesse ki, és tegye rendbe a kormány!
Budapest meg van áldva vezetőivel! Egyik a dugókat és a mocskot védi, a másik csak pénzt követel és másra mutogat.
️
Fiúk, nem olyan nehéz karbantartani azt a két kilométert. Itt nem magyarázni kell a bizonyítványt, hanem a nemzet fővárosának közepén egy darab utat normális állapotban tartani. Jobb lett volna, ha hallgattok, és dolgozni kezdtek! 
/posztok.hu




