Mennyi mindenen gondolkodnak el a Tiszában!
A Tisza új egészségügyért felelős politikusa (azért új mert a korábbi tiktok doki csúnyán lebőgött és lecserélték) bemutatkozó interjújában kórházi osztályok bezárásáról értekezett, ahol szerinte nincs elég beavatkozás oda nem kell orvos, nem kell osztály.
Magyarul a kisebb települések kórházai pórul járnának, a betegek meg utazhatnak messzebbre.
Ez kísértetiesen egybecseng Tarr Zoltán múlt héten kiszivárgott szavaival miszerint túl sok a kórházi ágy Magyarországon.
Tehát a TISZA egészségügyi kínálata a magyaroknak a következő:
- kevesebb kórházi ágy
- osztályok bezárása
- orvosok kirúgása
Nem kell kommentálni. Ebből senki sem kér.
/posztok.hu
: MKIF

️Eredmények már vannak 



