Mennyi mindenen gondolkodnak el a Tiszában!

A Tisza új egészségügyért felelős politikusa (azért új mert a korábbi tiktok doki csúnyán lebőgött és lecserélték) bemutatkozó interjújában kórházi osztályok bezárásáról értekezett, ahol szerinte nincs elég beavatkozás oda nem kell orvos, nem kell osztály.

Magyarul a kisebb települések kórházai pórul járnának, a betegek meg utazhatnak messzebbre.

Ez kísértetiesen egybecseng Tarr Zoltán múlt héten kiszivárgott szavaival miszerint túl sok a kórházi ágy Magyarországon.

Tehát a TISZA egészségügyi kínálata a magyaroknak a következő:
- kevesebb kórházi ágy
- osztályok bezárása
- orvosok kirúgása

Nem kell kommentálni. Ebből senki sem kér.

Ejj’, ezek a csikvándi asszonyok, már megint valami jóban sántikálnak!

Napirenden a szomszédos országban fennálló fegyveres konfliktus, illetve humanitárius katasztrófa magyarországi következményeinek elhárítása és kezelése érdekében előterjeszett törvénymódosítás.

„Az…

Vigyázat!
A mentelmi jog függőséget okoz!
Brüsszeli függőséget.

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média