Közép-Európában még tudják: ha elvész a kereszténység, oda a haza is.
A TISZA második óriási adatszivárgási botránya látott napvilágot ma reggel.
A TISZA Párt appját letöltők közül majdnem 20 ezer ember adatai kerültek fel az internetre.
A TISZA alelnöke, Radnai Márk is érintett, aki az alkalmazás fejlesztéséért volt felelős, és adminként szerepelt.
Ő korábban egy amerikai fejlesztést kotyogott el, de most az alelnök mellett egy másik gyanús alak is adminként szivárgott ki.
Ő Myroslav Tokar, ukrán webfejlesztő, aki egy ukrán appkészítő cégnél dolgozik.
Vajon mit keresett Radnai mellett adminként? Talán ez az ukrán cég készítette a TISZA alkalmazását? Ha igen, miért pont ők? Mi közük lehet az adatszivárgáshoz? Mit keresett a TISZA alelnöke mellett adminként egy ukrán vállalkozó?
Péter!
Ezek nagyon súlyos kérdések. Egy adatszivárgási botrány már a lelketeken szárad, most itt van még egy — és még mindig bő fél évünk van a választásokig. Szedjétek már össze magatokat! Egy normális, biztonságos applikációt sem tudtok lefejleszteni? Hány tíz- vagy százezer magyar ember adatait szeretnétek még hagyni, hogy kiszivárogjon a jó ég tudja, kinek?
Ide most édeskevés lesz a szokásos félrebeszélés meg fröcsögés. Vállald a felelősséget, és adj magyarázatot!
/posztok.hu


️ Az Aradi Vértanúkra emlékeztünk Székesfehérváron.
A Fidelitas Székesfehérvár tagjai idén is lerótták kegyeletüket az 1848/49-es szabadságharc mártírjai előtt. A székesfehérvári csoportunk 23 éve,…




Jelentés a tegnapi álhírbörzéről: Juhász Péter elmondta, hogy mit mondott Látó, de Látó ilyet nem mondott és nem látott. És nem is lelkész, csak simán egy…
