👇Link a kommentben
„Magyarország! Ne feledd halottaidat, vádlókként élnek ők!”
Magyarország szuverenitását a Habsburg Birodalom csak vérrel tudta felszámolni – de a szabadságvágyat Haynau rémuralma sem ölhette meg.
A „magyar Golgota” után a feltámadás következett, az ezeréves magyar állam újra élt. Vértanúink áldozata nem volt hiábavaló, ma is velünk vannak, és ma is vádolják azokat, akik hazánk függetlenségét kockára vetnék!
👇Link a kommentben
🖐Aranyosi Péter egész egyszerűen egy bunkó. Ezt ki kell mondani.
Olvasom ugyanis az odaböfögött magyarázatát arra, hogy miért is lökte el Varga Ádámot…
"Pisilnie" kellett. Életszerű, nem? Hisz’…
Az Országház előtt felvonták, majd félárbócra engedték a nemzeti lobogót.
A tiszteletadás a hősies áldozatvállalásra emlékeztet, amelynek köszönhetően ma szabad és erős Magyarországon élhetünk.
Soha…
A kormány nem engedi, hogy a magyar emberek még magasabb árat fizessenek az ukrajnai háborúért!
- Szijjártó Péter -
Miért fontos, hogy Orbán Viktor baráti kapcsolatot ápol Donald Trumppal? Nézd meg a videót a csatornánkon, abból kiderül!
Az aradi vértanúk emléknapja.
Tisztelet a hősöknek!


A Tiszának a programját Brüsszelben írják. És én tudom, hogy Brüsszel mit akar.
Én ezért mondom, hogy a gazdáikkal vitatkozom, nem velük, hát ismerem a gazdáikat. Azokat, akik őket csinálták.
És…
Orbán Viktor az Economx-nek adott interjújában: A Tisza egy brüsszeli projekt. Ez egy brüsszeli kreálmány, érdektelen mit mondanak. A Tiszának a programját Brüsszelben írják.
A Tisza-féle “szeretetország”…
A vállalkozások is számíthatnak ránk!
Mától a Széchenyi Kártyán elérhető vállalati hitelek kamatát 3%-ra csökkentjük.
Bonyodalom semmi
, szabad felhasználás pipa 