Családbarát ország vagyunk, ahol Európa legnagyobb adócsökkentési programját valósítjuk meg. 
Ennek a következő lépése, hogy október 1-től, a 3 gyermekes édesanyák is SZJA-mentesek lesznek, január…
A TISZA bemutatta új tanácsadóját, Tanács Zoltánt, idézem:
"Tehát az nem igaz, hogy itt minden rossz. Itt szerintem tök jó élni. Alapvetően nyugalom van, béke van, biztonság van"
️
Zoltán! Óvatosan a TISZA-nál az igazsággal, arrafelé allergiásak rá!
/posztok.hu

Felháborító, hogy sokadszorra bizonyítja: ami rossz a magyaroknak, jó a Tiszának!…




Őrület, milyen háborús nyilatkozatok hangoztak el ma Brüsszelben és Varsóban. Úgy tűnik, mindenki megőrült. Erről is beszélgetünk szerdán reggel!
Szerda - 7:30…
