A nyári busztüzek a választókerületemet is érintették. Csak a szerencsén múlott, hogy nem történt személyi sérülés
Azóta lezárult a kormányhivatal átfogó vizsgálata, elképesztő eredménnyel: 10-ből 6…
A politikai hergelésnek sokféle formája létezik, amelyekből az elmúlt egy évben jó néhányat láthattunk. De úgy látszik, Magyar Péter megjelenésével új verseny indult a baloldalon: ki tud több embert annyira felhergelni, hogy végképp elszakadjunk a valóságtól.
Karácsony Gergely új képességet fejleszt. A nyafogás mellett szépen kezdi eltanulni Magyar Pétertől, hogyan kell uszítani az online térben, azért, hogy ne arról szóljon a fáma, mit nem csinált meg.
Itt egy újabb példa: most épp a tegnap útjára indított hibabejelentő e-mail címre küldte rá a saját online rajongótáborát.
De mi a cél?
• Hogy ne derüljön ki: a BKV buszainak több mint 60 százaléka műszakilag kifogásolható állapotban van?
• Vagy, hogy aki valóban jelezni szeretne egy problémát, az véletlenül se juthasson el az ezt felügyelő hatósághoz?
• Vagy csak egy újabb lehetőség, hogy Karácsony munka helyett telesírja a közösségi médiát, és elterelje a figyelmet a valóságról?
De mi lenne, ha a főpolgármester intézkedne, és elrendelné a buszok rendszeres és szakszerű karbantartását, hogy ne veszélyeztesse az utasbiztonságot? A rendszeres karbantartás nem a buszok korának függvénye, hanem alapvetés kellene, hogy legyen.
De ha már itt tartunk: milyen pénzt szeretne visszakérni Karácsony Gergely? Azt, amit a város soha nem fizetett meg? Vagy azt, amit maga szórt el a rákosrendezői szeméttelepre? Ha a szolidaritási hozzájárulás ott van a főváros kasszájában, akkor hogy lehet, hogy Budapest kasszája napról napra egyre komolyabb mínuszokban van?
Ezek alapján inkább a budapestiek küldhetnének e-maileket Karácsony Gergelynek, hogy mégis hol van a pénzük, és miért maradnak el a BKV-nál a rendszeres és alapvető karbantartási feladatok.
A buszok nem maguktól gyulladnak ki. Azon pedig nem felháborodni kell és nem uszítani az embereket, ha az utasbiztonságot felügyelő hatóság vizsgálódik, miután sorra gyulladnak ki a budapestieket szállító buszok az utakon.
Mi lenne, ha a hergelés helyére – legalább csak egy napra – a józan ész és a felelősség lépne?
A nyári busztüzek a választókerületemet is érintették. Csak a szerencsén múlott, hogy nem történt személyi sérülés
Azóta lezárult a kormányhivatal átfogó vizsgálata, elképesztő eredménnyel: 10-ből 6…
🤦A 444 megint alkotott. Ruszin-Szendi fegyverére így reagált:
"csak a dzsekije vetett hullámot vesetájon".
👉Jobban tennék, ha kategorikusan elutasítanák az erőszakot a közéletben!

️ Ulf Kristersson svéd miniszterelnök nem Orbán Viktorral vitatkozik, hanem a saját rendőrkapitányával.
Petra Lundh svéd országos rendőrkapitány egy évvel ezelőtt egy interjúban elmondta: a nagymértékű…
- Bayer Zsolt, Harcosok órája –
Manfred Weber a minap nyilatkozta, hogy nem létezik nemzeti szuverenitás, a szabad önreldekezés csupán egy blöff, délibáb. És az Európai Néppártba tartozó Tisza Párt…
A tiszásokat minden poszt baromira zavar, ami a Tisza-adóról szól.
Helyes.
Jönnek a szórólapok is!
Tiszás trollok el ne fáradjatok!

A mai szlovákiai hivatalos látogatás záróprogramjaként vendéglátóim meghívására ellátogattam a borászatról és kézművességről méltán híres Modra településre. A Kis-Kárpátok Kulturális Központ…