A világ egyik legliberálisabb városában, Londonban SZÁZEZREK vonultak fel a bevándorlás ellen.

Az Egyesült Királyságban történelmi időket élnek: az évszázadok óta domináló két párt ugyanis gyakorlatilag megbukott, a britek cserben hagyva és elárulva érzik magukat.

Köszönhető mindez annak, hogy az elmúlt tíz évben szitokszó és büntetendő lett a szigetországban, ha valaki büszke a hazájára, és fel mer szólalni az illegális bevándorlás ellen.

A szólásszabadságot cenzúrázták, a fake news média a britek szemébe hazudott, ők pedig csak tűrtek és tűrtek – eddig.

Londonnak mára mindössze az egyharmada őshonos brit. A második legnagyobb városban, Birminghamben, szintén kisebbségbe kerültek a britek.

A nemi erőszak, a bandaháborúk, a késelések, a terrorizmus és a drogfüggőség eluralkodott a néhány évtizede még oly sikeres országon.

Lehet még tenni bármit? Vissza lehet csinálni? Nem túl késő már? Képes lesz a brit politikai rendszer békésen megoldani ezt a válságot? A válasz valószínűleg az összes kérdésre az, hogy NEM.

Mindez akkor történik, amikor a röszkei terror és a Keleti pályaudvar migránsostromának tízéves évfordulója közeledik.

Ha akkor nem Orbán Viktor kormánya lett volna hatalmon, vagy nem a helyes döntést hozzuk, mára talán mi sem ismernénk rá saját fővárosunkra.

A tanulság az, hogy egy országnak – különösen bizonytalan, viharos időkben – mindig határozott, bátor és patrióta vezetésre van szüksége, amely, ha kórusként is zsarolják Brüsszelből, soha nem fogja elárulni a magyar érdekeket.

Ilyen időket élünk most is, ilyen döntéseket kell meghozni most is, és ugyanilyen kormánnyal lehet csak sikeres Magyarország most is.

A gyűlöletnek nincs helye a gyászban: Jánosi Gergő mondjon le!

Én már aláírtam tiltakozásom jeléül a petíciót. Nem lehet következmények nélkül bármin fröcsögni az interneten közfeladatot ellátó…

Beszéljünk napjaink keresztény vértanúiról!

Ma este, a Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepén, XIV. Leó pápa ökumenikus szertartással emlékezik meg a 21. század mártírjairól Rómában, a Falakon kívüli…

👉Milliók tüntetnek Londonban az illegális bevándorlás ellen. Mit tesz közben a nyugati média? Szélsőségesnek és fasisztának hívja őket, és 100.000 emberről beszél.
☝️Ideje felébredni!

Jelentés az edzőtáborból.

A csapatunk remek állapotban van. Az erőnlétünk megfelelő, a hangulatunk kiváló, lelkierőnk törhetetlen.
A munkát elvégezzük, az ellenfelet legyőzzük, a választást megnyerjük.…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média