A vakáció utolsó napjaira már megérkeztek a tankönyvek az iskolákba! 

Idén sem kell fizetni a tankönyvekért a szülőknek, ami több tízezer forintos segítség a családoknak.
️ A költségvetésből 19 milliárd…
Augusztus 26. a Kutyák Világnapja. 
Ők a hűség és a feltétel nélküli szeretet szimbólumai. Olyan társak, akik minden nap mosolyt csalnak az arcunkra.
Ma a felelős kutyatartásra és az őket megillető emberséges bánásmódra hívjuk fel a figyelmet. Mivel az állatok nem tudnak felszólalni, ezért közös feladatunk tenni az érdekükben.
Éppen ezért külön öröm számomra, hogy idén jelentős előrelépéseket sikerült tennünk az állatvédelem terén.
Idén nyáron a kormány kezdeményezésére a parlament egyhangúlag fogadta el az állatvédelmi szabályok szigorítását, többek között megtiltva az állattal való koldulást, valamint azt, hogy állat nyereményjáték díja lehessen. Az állatvédelmi eljárások során a hatóságok pedig könnyebben és gyorsabban léphetnek fel az illegális tenyésztők ellen, és rendezhetik a bántalmazott állatok sorsát, hogy ezek az állatok mihamarabb biztonságos környezetbe kerülhessenek.
Emellett azt is sikerült elérnünk, hogy budapesti frakciónk kezdeményezésére a kormány 200 millió forinttal kibővítette az állatvédelemmel foglalkozó civil szervezetek támogatását. Így ezek a szervezetek immár egymilliárd forintos keretösszegre pályázhatnak tevékenységük finanszírozására.
Hiszem, hogy az állatokhoz való viszonyunk minket, embereket is minősít. Tegyünk közösen azért, hogy Magyarország egyre jobb hely legyen minden négylábú barátunk számára!
A vakáció utolsó napjaira már megérkeztek a tankönyvek az iskolákba! 

Idén sem kell fizetni a tankönyvekért a szülőknek, ami több tízezer forintos segítség a családoknak.
️ A költségvetésből 19 milliárd…
A Tiszta Párt nyilvánosságra került adóemelési terveivel mindenki rosszul jár, de a legnagyobb vesztesek a fővárosiak és azon belül is a budaiak lesznek. Néhány kerületben még a kerületi átlagbért…
Adóforradalom és ellenforradalom: miközben a kormány Európa legnagyobb adócsökkentését hajtja végre, a Tisza Párt visszatérne a magasabb, többkulcsos adókhoz.
Mi csökkentünk, ők emelnének
️
Megérkeztünk Azerbajdzsánba a csapattal! Holnap nagy feladat vár ránk, de semmi sem dőlt még el.
A srácok elszántak, minden erőnkkel küzdünk a sikerért!
Mindörökké, Ferencváros! 
Ha a Barátság kőolajvezetéken a szállítás huzamosabb ideig ellehetetlenül, abban az esetben Magyarország és Szlovákia kőolajellátása lehetetlenné válik.
Nem politikai okok miatt, nem azért, mert nem…
Von der Leyen bizottsága már nem Európai Bizottság, hanem ukrajnai bizottság, mert Ukrajna érdekeit képviseli velünk, európai uniós állampolgárokkal szemben.
Füge szerint minden nap a Kutyák Világnapja. 

Mi vagyunk az adócsökkentés kormánya, és az adóforradalom még csak most kezdődik!
2010 óta Magyarország olyan adópolitikai fordulatot hajtott végre, amely gyökeresen eltér a nyugat-európai trendektől.…
A 30 ezer forintos élelmiszer-utalványokat szeptember 1. és október 15. között kézbesíti a Magyar Posta a nyugdíjasok számára.