A főpolgármestertől nem azt várják az emberek, hogy széttegye a kezét, hanem, hogy működtesse a várost. Meg nyilván azt is, hogy ne vigye csődbe. Karácsony Gergelynek - a Tisza párttal is kiegészülve - egyik sem sikerül.
A Magyar Nemzet interjújában a főváros pénzügyi helyzetéről, a közlekedési káoszról és a prideról is szó esett.
Varga Judit mondatai odaát elhozták az igazság óráját. Akinek a családja sem fontos, annak senki más sem lesz az. A Tiszánál a bomlási folyamat elindult, dőlnek a dominók. Az igazság utat tör magának.…
Tudjátok mi kell ahhoz 2025-ben, hogy egy párt tagja lehessen az Európai Néppártnak? Nem kell sokat találgatni, a hungarofób Manfred Weber világosan megmondta: Ukrajna feltétlen támogatása, a…