Magyar Péterék szerint örömteli, ha Brüsszel ártó szándékkal elveszi a magyaroktól a jog szerint járó uniós forrásokat, mert szerintük minél rosszabb Magyarországnak,…
👉 Karácsony Gergely falaz Magyar Péternek. Mi ugyanis összeférhetetlenségi eljárást kezdeményeztünk Kollár Kingával szemben, a dokumentumot, az ülésen a főpolgármester kezébe adtam át.
A törvény szerint neki ezt kötelessége továbbítani az illetékes bizottságnak, de a sajtónak azt felelte, ezt nem akarja megtenni. A Közgyűlés óta eltelt 5 nap, de az ülés meghívóját nem látjuk, pedig ott meghallgathatnánk Kollár Kingát a Tisza őszödi beszédéről.
Kollár Kinga egyébként el se jött a közgyűlés ülésére. Megfutamodott attól, hogy szembenézzen saját árulásával.. Magyarországon a szavaknak súlya van, a tetteknek következménye, a felelősséget pedig vállalni kell.
️ Lehet Brüsszelben nem ez a módi, de Kollár Kingának el kell számolnia a magyarok előtt, mi pedig nem hagyjuk, hogy mindezt megússza!
/posztok.hu
Elindult a Redemptiós Emlékhét Jászberényben! Május 5–10. között újra közös emlékezés zajlik a jászok, kunok és…









