Levelet írtam Nagy Márton miniszter úrnak. ☝️☝️
A Városháza rejtegeti a dollárokat!
Köteleztük a főpolgármestert, hogy számoljon be minden olyan fővárosi projektről, ahol USAID-pénzek bukkantak fel. Volt ideje – több mint egy hónap –, mégis csak egy adatbázisokat tartalmazó “linkgyűjteményt” kaptunk.
Ez nem beszámoló, ez menekülés.
Karácsony megint lapít, pedig a budapestieknek átláthatóságot ígért, amit el is várnak tőle. Ehelyett csak a Soros-hálózat szervezeteivel közösen futtatott projekteket látunk: Amnesty, TASZ, Transparency, Háttértársaság – mindenhol ott a „dollárszag”.
Akár bevallja, akár nem, ki fog derülni minden. Mi minden korrupt dollárnak és eurónak utána járunk!
/posztok.hu




️ A budai Várban, a nuncius emléktáblájánál tarottak megemlékezést a hős embermentőről és lánglelkű papról.

️

