Korábban áradt. Mostanában apad.
Mi az
A rákospalotai Pozsony utca állapota remekül szemlélteti a Fővárosi Önkormányzat hozzáállását a külső kerületi utakhoz.
Az itt közlekedő 12-es villamos megállóiban nem alakítottak ki peront, így a járdán várakozó utasok az úttestről tudnak fel- és leszállni a szerelvényre. Ez méltatlan!
👉 Lehet hangzatos szlogeneket durrogtatni arról, hogy Budapest zöld lesz meg nyitott, de a szomorú valóság az, hogy a Főváros az alapvető szolgáltatások megfelelő ellátására is képtelen.
/posztok.hu
🩵Ragyogj kékben!





Igent mondunk a haderőfejlesztésre
nemet a közös eladósodásra
Te mit gondolsz?