Karácsony főtájépítésze szerint a Városliget újjászületése "gonosz" dolog és "hülyeség". Szerintünk a város legjelentősebb parkjának megújulása, rendezettsége, kulturális intézményekkel fejlesztése, nem gonosz dolog. Épp ellenkezőleg, a Városliget több budapestit tud, magasabb színvonalon szolgálni az elvégzett munka óta. Karácsonyék tehát a Liget parkfejlesztést “hülyeségnek” tartják, de a Városháza parkolójába kókányolt murvás “pop-up” parkot a “város új közösségi terének” nevezik. Véleményes, javaslom megkérdezni a budapestieket egy lakógyűlésen, melyiket szeretik jobban!
Görgess tovább!
Mindenki látja, hogy hová vezet az, amikor a migráció nincs megfékezve. A határokat meg kell védeni. Pont. Ennyi.
Magyarországon június első vasárnapján ünnepeljük a Pedagógusnapot, a világ október 5-én, amely napot az Egyesült Nemzetek Nevelésügyi, Tudományos és Kulturális Szervezete (az UNESCO) nyilvánított a…
👉Zimány fejlesztési elképzelései és az előttünk álló lehetőségek is szóba kerültek Takács János eddigi, és Patcai Zoltán újonnan megválasztott polgármester urakkal folytatott egyeztetésünk során. 🤝…
A székelyföldi Szentegyházán a Gyermekfilharmónia hagyományos koncertjével indult az Őszi Hadjárathoz kapcsolódó hétvégi programsorozat. Történelem, hagyomány, kultúra!