Olaj a tűzre: Karácsony a legtöbb autóst kitiltaná a Nagykörúton belülről.
Ne hagyjuk, váltsuk le Karácsonyt!
Karácsony kitiltaná a belvárosból a budapestiek háromnegyedét.
A főpolgármester arról beszélt, hogy nem engedné a Nagykörúton belülre autóval behajtani azokat, akik nem ott élnek. Maradt még trükk a tarsolyában arra, hogyan nehezítse meg a közlekedők életét.
Június 9-e után nincs több trükközés! Váltsuk le Karácsonyt!
/posztok.hu

. A Görgei Artúr Történelemverseny egy olyan tanulmányi verseny, ahol a diákoknak magyar történelmünk, nemzeti értékeink megismerésére egyedi…
️ Úton lakossági fórumra Orosházára.
