Több mint 1️⃣9️⃣0️⃣ japán vállalat működik Magyarországon.
Az elmúlt 10 évben, a kormány támogatásával 43, japán befektetőhöz köthető beruházásról született pozitív döntés, 5000 új munkahelyet…
Budafok-Tétény is szenved Karácsonyék trehányságától!
Karsay Ferenc polgármester igazán szívén viseli a kerület ügyeit, a balos fővárosi vezetés azonban becsapta a helyieket. Karácsony Gergelyék az általunk Budafok belvárosi közlekedés megújítását elkaszálták.
Most a főpolgármester a nagytétényi Duna-partra akarja parkoltatni a hajókat, megfelelő kikötők, sétányok, parkolók, és bárminemű fejlesztés nélkül. Légből kapott, átgondolatlan ostobaság, amit egy időre, csak a polgármester hathatós tiltakozására volt hajlandó elnapolni a Főpolgármester.
Már megszokhattuk, minden így megy, amit a Városházán csinálnak. Budafok-Tétény nem kér hamis ígéreteket, nem tűri, ha az arcába hazudnak.
Hajrá, 22! Hajrá, Karsay!
Több mint 1️⃣9️⃣0️⃣ japán vállalat működik Magyarországon.
Az elmúlt 10 évben, a kormány támogatásával 43, japán befektetőhöz köthető beruházásról született pozitív döntés, 5000 új munkahelyet…
Középpontban a magyar családok.
Továbbra is azért dolgozunk, hogy gyermekeink békében és biztonságban élhessenek.
A schengeni határ megszüntetése közös érdek
A háborún nyerészkedőknek a békepárti Magyarország útjában áll. Nekünk ez az egy hazánk van. Mindenáron megőrizzük a békéjét!
️Megvédjük a magyar családok békéjét és biztonságát
️
Ma van az állat- és növényszeretet napja! ❤️

Brüsszelben jelenleg a háborúpártiak vannak többségben.
👉 Csak a béke, csak a Fidesz-KDNP!

A személyes találkozások számomra az országjárás egyik legkedvesebb részét jelentik.
Mindenkivel szeretnénk beszélni, mindenkivel szeretnénk találkozni, mindenkinek meg akarjuk adni a lehetőséget,…
László András EP-képviselőjelöltünk: nem, ez nem vicc! Mindenkinek elment a józan esze?
A háború borzalmas. A háború halált hoz, elpusztítja otthonainkat, háborús inflációt okoz, és tönkreteszi a gazdaságot. De Brüsszel és a baloldal mégis a háború pártján áll.…