Magyar Péter és Magyar Márton mihamarabb tisztázza: fizettek-e Bangó Sándornak a hamis vallomásért?
Budapesti és kolozsvári egyetemi hallgatókat fogadtam Strasbourgban, és őszintén mondom: jó volt látni, mennyire nyitottak, érdeklődőek és mennyire fontos számukra, hogy mi történik körülöttük.
Beszéltünk az erdélyi magyarok helyzetéről, a magyar kormány aktuális kihívásairól, az illegális migrációról, és arról is, hogy milyen irányba halad Európa.
Nem elég szabályokat alkotni. Olyan Európát kell teremtenünk, ahol a fiatalok biztonságban érzik magukat, kérdezhetnek, és számíthatnak ránk.
/posztok.hu
️
Szegény! Megártott neki a júniusi kánikula
️
️Pontot teszünk a kamu Zsolti bácsi ügy végére.

️
️
️Szép nyarat, kellemes pihenést és eredményes felkészülést kívánok!