Április 12-én dönteni kell
️ Tiszás gyűlölet, vagy a biztos választás Fidesz-KDNP
Székesfehérváron is hatalmas tömeg állt ki a béke mellett, megüzenve Brüsszelnek és az ukránbarát Tiszának, hogy nem hagyjuk magunkat kizsebelni. Világos a tervük: a magyarokkal fizettetnék meg a háború árát, és az olcsó energia megszüntetésével tennék tönkre a családokat. Elfogadhatatlan, hogy a Tisza még az ukrán titkosszolgálatokat is behívta, hogy hatalomra kerülhessenek, de el a kezekkel Magyarországtól!
Magyarországnak olyan kormányra van szüksége, ami képes megvédeni az ország biztonságát, a magyarok pénzét és az alacsony energiaárakat!
Április 12-én dönteni kell
️ Tiszás gyűlölet, vagy a biztos választás Fidesz-KDNP
Székesfehérvár. Fidesz. Többség!

Most vasárnap arról kell döntenünk, hogy Zelenszkij vagy Orbán Viktor alakítson kormányt. Április 12-én csak a Fidesz a biztos választás!
Székesfehérváron is világos üzenetet küldtek a magyarok: nem…
Németh Zsolt: Teljes mellszélességgel támogatom Márk indulását a választáson
️
Fiatal családapaként és tapasztalt politikusként készen áll arra, hogy Dél-Buda érdekeit…
Vasárnap 2X a Fideszre!
Újra győzni fogunk!
Ma a Fradi nyert, vasárnap pedig a Fidesz fog!
Ma a Hősök terén megmutatták, mire számíthatunk…
Lehet választani!
Most vasárnap arról kell döntenünk, hogy Zelenszkij vagy Orbán Viktor alakítson kormányt. Egy ukránbarát kormány belerángatná Magyarországot a háborúba és kizsebelné a magyarokat.
Április 12-én csak a…
Nekünk van a legjobb péntek esti programunk :)