Nagyon népszerűtlenek a háború- és szankciópárti politikusokat

🪖 Az elmúlt időszakban Oroszország és Ukrajna – az előző hónapokhoz hasonlóan – katonai célkitűzések elérésére, illetve harci cselekményei hatékonyságának növelésére fókuszált, miközben Brüsszel és az Egyesült Államok folytatta szankciós politikáját, amely tovább növelte a fegyveres konfliktus által okozott költségeket. Tekintettel arra, hogy a háború lezárásához nem jutottak közelebb a felek, nem meglepő, hogy a konfliktusban közvetlenül vagy közvetve érintett, a háború folytatása, vagy a szankciók mellett elkötelezett vezető politikusok hazai megítélése sem változott számottevően; az továbbra is egyértelműen negatív képet mutat.

Októberben Volodimir Zelenszkij ukrán elnökről – a szeptemberben mért 68 százaléktól alig elmaradva – a megkérdezettek 67 százaléka fogalmazott meg negatív véleményt, míg a Vlagyimir Putyinról kedvezőtlenül vélekedők tábora szeptemberről októberre 69 százalékról 72 százalékra nőtt.

Ez utóbbihoz hasonlóan az Egyesült Államok elnöke, Joe Biden elutasítottsága, a magyar lakosság körében, 64 százalékról 67 százalékra emelkedett az említett időszakban.

Brüsszel büntetőintézkedésekre épülő politikája nem találkozik a magyarok elvárásaival, így az Európai Bizottság elnökének tovább csökkent a népszerűsége az elmúlt hetekben. Ursula von der Leyenhez a válaszadók több mint fele (55 százaléka) viszonyul kedvezőtlenül (szemben a szeptemberben mért 50 százalékkal), míg 30 százalékuk pozitív véleményt fogalmazott meg a brüsszeli politikusról.

👉 Részletek: https://szazadveg.hu/hu/2022/10/27/a-magyarok-tobbsege-tuzszunetet-es-beketargyalasokat-surget~n3241

Válsághelyzet és a közös valuta: Az euró bevezetésének realitásai Magyarországon

A forint fokozatos értékvesztését látva nem meglepő, hogy az euró bevezetésének témaköre ismételten megjelent a hazai…

️ újabb hergelés, újabb hangulatkeltés, ami egyetlen társadalmi csoport ügyét sem szolgálja.
dobrev klára és a baloldal árnyékkormánya a dollárokból persze próbál az egésznek valami alakot kreálni, de…

Újabb kidobott dollárok.
A baloldal ismét hergel, hergel és hergel.
A magyar emberek pedig elmondják erről a véleményüket.
️Az már nem szokott tetszeni nekik…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média