Tegnap derült ki, hogy szolgálati autójával kampányolta körbe az országot.
Ha egy állami vagy önkormányzati vezető jogszerűtlenül veszi igénybe a szolgálati gépjárművet, azzal akár hanyag kezelést is megvalósíthat –mondta ifj. Lomnici Zoltán, a Századvég jogi szakértője annak kapcsán, hogy milyen következményei lehetnek annak, hogy Karácsony Gergely vidéki kampánykörútjaira is a szolgálati autójával ment.
Az elmúlt 10 évben negyedére csökkent az adóelkerülés Magyarországon. Míg 2010-ben 22,3% volt az áfaelkerülés mértéke, addig tavaly 6,1%, amely kétszer kedvezőbb a régiós átlagnál. Ezért van miből…
"a jelenlegi kormány nem akarja beengedni az LMBTQ-aktivistákat az iskolába, nem vehető rá a gyermekvédelmi törvény hatályon kívül helyezésére, ellenzi a bevándorlást, nem engedi el az energiaárakat,…