Márki-Zay Péter a közelmúltban kijelentette, 400 óriásplakáton fogja hirdetni, hogy Soros György nem telepített be migránsokat Magyarországra.

Márki-Zay Péter a közelmúltban kijelentette, 400 óriásplakáton fogja hirdetni, hogy Soros György nem telepített be migránsokat Magyarországra.

Nem ez az első alkalom, hogy a baloldal miniszterelnök-jelöltje védelmébe veszi az amerikai milliárdost, hiszen Márki-Zay az október 23-ai ünnepi beszédében kifejtette, hogy „Soros Györgyről még egyetlenegy migráns betelepítését sem tudták bebizonyítani”. Fontos megjegyezni, hogy Soros 2015-ben publikált javaslatcsomagja szerint „biztonságos útvonalakat kell létesíteni” a migránsok számára, többek között azzal, hogy „Görögországból a célországaikba szállítjuk őket”.

A szóban forgó migrációs útvonal Magyarországot is érintette volna, a nemzeti kormány azonban a fizikai határzár felépítésével, valamint a határvédelem megerősítésével gátat szabott a terv megvalósulásának.

A tisztánlátás érdekében a Századvég összegezte Soros György, és a mögötte álló NGO-hálózat bevándorláspárti tevékenységét, illetve felvetéseit.

Márki-Zay Péter és a baloldal mecénása, a műtrágyamogul Bige László a szavak szintjén a nép embere, valójában viszont csak egy vörös báró, aki a magyar gazdákon és végeredményben rajtunk, vásárlókon…

Egy amerikai képviselőnő kidobná Sorost az USA-ból.

Marjorie Taylor Greene, Georgia állam szövetségi képviselője, Trump támogatottja nem rejti alá véleményét Soros Györgyről.

Mindent finanszíroz, ami…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média