7,9% - 40 éves csúcson az amerikai infláció!
️Mindenki nyugodjon meg: megvan a magyarázat!

Biden szerint Putyin a hibás, és nem az Egyesült Államok által hozott, az európai unióra is ráerőltetett elhibázott döntések és önpusztító szankciók.

Olyan ez már, mint az antiszemitizmus, csak most az oroszok a bűnbakok: bármi van, Putyin a hibás. Nevetséges és szánalmas! Talán nem kellene tovább rontani a helyzetet újabb ruszofób szankciók bevezetésével.

Ennél már csak a hazai libsik nevetségesebbek, akik szerint a dráguló üzemanyagról személyesen Orbán tehet. MZP még tovább ment, mert szerinte az orosz-ukrán konfliktusról is Orbán tehet.
Ki veszi komolyan még ezeket a pojácákat?

Idézzük Bidé nyilatkozatát:
"A mai inflációs jelentés ugyanakkor arra is emlékeztet, hogy az amerikaiak költségvetését megfeszítik az áremelések, és a családok kezdik érezni Putyin (1) áremelésének hatásait. Ebben a hónapban nagyban hozzájárult az inflációhoz a gáz- és energiaárak emelkedése, ahogy a piacok reagáltak Putyin (2) agresszív lépéseire. Ahogy a kezdetektől fogva mondtam, költségekkel fog járni itthon, ha megbénító szankciókat vezetünk be a Putyin (3) által provokált háborújára válaszul, de az amerikaiak tudhatják: a költségek, amelyeket Putyinra (4) és cimboráira róttunk, sokkal pusztítóbbak, mint az általunk fizetett költségek"

Röviden: Putyin-Putyin-Putyin-Putyin. Kifosztjuk önmagunkat, hogy ártsunk Putyinnak. Halkan jegyezzük meg, hogy az orosz nyersanyagokra kivetett embargóról nem "a piacok" döntöttek, hanem Biden.

️Videó: Orosz energiaminiszter: Ha Európa és USA így folytatják, 300$ lesz egy hordó olaj, és ez további inflációt szül. Ebből a videóból kiderül, hogy kik a felelősei a jelenlegi energiaválságnak. https://bit.ly/3hT1ACi

Ezzel szemben Orbán Viktor nemet mondott az energiaszektort érintő szankciókra. Nincs mese - csak Orbánban bízhatunk!
Így beszél egy hazafi, akit nem érdekel a nyugati libsik visítása!
https://bit.ly/3tFulaQ
️Csökkentek az árak!
️Csökkent a kőolaj és a földgáz ára, miután több európai kormányfő is kijózanodott az önpusztító ruszofób szankciók mámorából
https://bit.ly/3vTZZnZ
️Kit szankcionál valójában az EU és USA? Ebben a cikkben több kapcsolódó anyagot is linkeltünk.
https://bit.ly/3vX1bXM

Forrás: a Fehér Ház oldala
https://www.whitehouse.gov/briefing-room/statements-releases/2022/03/10/statement-by-president-biden-on-consumer-price-index-in-february/
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20220310/40-eves-csucson-az-amerikai-inflacio-532543

Szekszárdi kollégáink befejezték annak az ügynek a vizsgálatát, amely egy faddi férfi ellen indult orvvadászat miatt.

Január végén érkezett bejelentés a rendőrségre, hogy egy vadász feltehetően tiltott…

Most akkor a zombis filmek is valóra válnak? Vagy most mi van?

Kedves barátaim, követőim.
Mátol megújult környezetben, kicsit más kameraszögben, de változatlan elszántsággal fogom kiborítani a libsiket és szembesíteni a baloldalt kudarcos megnyilvánulásukkal.
A…

Nekem is éppen az jutott eszembe, hogy kellene már egy igazi, ÉTTERMISÉGI, POHGÁHI, jobbközép párt, hogy végre megképződhessék a harmadik pólus! Jeszenszky meg a Mellár bácsi mindenképpen legyen…

Adomány felhívás!

Mint azt bizonyára tudjátok, a keleti határhoz közelebb eső településeken akár napi szinten változó létszámmal fogadnak ukrán háborús menekülteket.
Néhány napja Selyeb községre is…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média