Októberben is a hazát szolgáltuk!
👉5. helyen a Számok, mindezt úgy, hogy 0 (azaz nulla) forintot költöttünk hirdetésre!

Végre a mi oldalunkon is indult egy közösségi oldalakat összevető cikksorozat a Mandiner jóvoltából, amit ezúton is köszönünk. Bevalljuk őszintén, hogy kicsit kellemetlen volt mindig az álhírgyártó Telex oldalára kattintani, kifejezetten rossz közérzetünk volt minden egyes alkalom után. Innentől kezdve a Telexet elkerüljük, és minden jobboldali oldal működtetőjének is ezt javasoljuk! Maradjanak csak ők a saját maguk által épített párhuzamos univerzumban, a liberális álhírek buborékában!

LikeFight: itt a politikai szezon, csatatérré vált a Facebook – Orbán és a Fidesz tarolt októberben a közösségi médiában
Itt a Mandiner új, a közösségi médiát mint közéleti harcteret elemző sorozata, a LikeFight. Így szerepeltek a pártok, a politikusok, a véleményvezérek és a politikai mémoldalak októberben a Facebookon.

"Régi jobboldali kedvencnek számító Számok" - Köszönjük! Valóban, lassan "régi" az oldal, hamarosan 2 évesek leszünk!

👉Részletek: https://mandiner.hu/cikk/20211106_likefight_kozossegi_media_facebook_politika_interakciok_fidesz_megafon_orban_viktor_baloldal

A Jobboldali véleményvezérek TÖNKREVERTÉK a balliPsi oldalt
Hála a Megafon csapatának!

(Oh ha valaki esetleg azzal jönne, mennyit költenek hirdetésre a jobboldaliak, megjegyzem hogy pl csak az…

Miért robbantak be az árak az energiaszektortban? Veszélybe kerülhet-e a magyar rezsicsökkentés és hogy vizsgázik a hazai modell? Milyen folyamatok befolyásolják az energiapiacot?

Az energiaválság…

Összevont poszt

Elindult a Mandiner közösségi médiát elemző sorozata, a Like Fight, melyben adatok alapján összehasonlítják a különböző szereplők Facebookos teljesítményét.

A számokból kiderül, a Megafon…

🥳Taroltak a Megafon csapatának tagjai októberben a Facebookon, rendkívül erős a jobboldal jelenléte a közösségi médiában!
Sokan vagyunk a nemzeti oldalon! Hiába állítja a balliberális propagandasajtó,…

Októberben az oldalam volt a nemzeti térfél 3. legolvasottabb oldala a Facebookon

Végre a Mandinerjóvoltából itt van a jobboldal lájkversenye is. Ebből az derül ki, hogy a nemzeti véleményformálók…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média